Robota Akku-upotussaha DC-PCS18V runko
Toimii myös Makita LXT 18V akulla!
Robota Akku-upotussaha DC-PCS18V runko - Akkupyörösahat ja -käsisirkkelit - 0020746 - 1
Robota Akku-upotussaha DC-PCS18V runko - Akkupyörösahat ja -käsisirkkelit - 0020746 - 2
Robota Akku-upotussaha DC-PCS18V runko - Akkupyörösahat ja -käsisirkkelit - 0020746 - 3
Robota Akku-upotussaha DC-PCS18V runko - Akkupyörösahat ja -käsisirkkelit - 0020746 - 4
Robota Akku-upotussaha DC-PCS18V runko - Akkupyörösahat ja -käsisirkkelit - 0020746 - 5
  • Tuotekoodi: 0020746
  • EAN: 6438212140667
  • Takuu: 1 vuosi
kpl
Tämä akku upotussaha toimii yhdellä 18V akulla ja sopii esimerkiksi rakentamiseen, kalusteasennuksiin sekä viimeistelyleikkauksiin. Pehmeä käynnistys, portaallinen kierrosnopeuden säätö sekä pölynpoistoliitäntä tekevät käytöstä hallittua ja työskentelystä miellyttävää.
Runkoversio toimitetaan ilman akkua ja laturia. Laite toimii Robotan ja Makitan 18V Li-ion-akuilla, joten voit hyödyntää olemassa olevia akkuja. Mukana tulee laadukas 140mm, 42T terä sekä kestävä muovilaukku helppoa kuljetusta varten.
Ominaisuudet:
  • Tehokas hiiliharjaton moottori
  • Runkoversio ilman akkua ja laturia
  • Toimii yhdellä 18V akulla
  • Portaallinen kierrosnopeuden säätö (Eco, 1, 2, 3, 4, 5 ja 6)
  • Kierrosnopeus 3500-5500rpm
  • Pehmeä käynnistys
  • Pölynpoistoliitäntä 35mm
  • Sisältää 140mm terän
  • Kestävä säilytyslaukku toimituksessa
  • Yhteensopiva Robota ohjainkisko 1400mm kanssa
Tekniset tiedot:
  • Moottori: hiiliharjaton
  • Jännite: 18V
  • Terän halkaisija: 140mm
  • Terän vahvuus: 1,5mm
  • Kierrosnopeus: 3500-5500rpm
  • Paino: n.7,35kg
  • Minimi akku: 4,0Ah
  • Maksimi sahauskapasiteetti 90 astetta: 52mm ilman ohjuria, 46mm ohjurin kanssa
  • Maksimi sahauskapasiteetti 45 astetta: 38mm ilman ohjuria, 32mm ohjurin kanssa
  • Leikkauskulman säätö: 0-47 astetta
  • Imuriliitäntä: 35mm
Hakusanat:
Yhteensopivat tuotteet
Robota starttipakkaus (2x4Ah akku + laturi) - Työkaluakut ja -laturit - 0019317 - 1
Robota
Robota starttipakkaus (2x4Ah akku + laturi)
Robota Starttipakkaus sisältää: - 2kpl Robota 4Ah akku - 1kpl Robota laturi Robota DC-BC 18V 4.0Ah akku on varaustilan näytöllä varustettu Li-ion-akku. Tehokas yleisakku kaikkiin Robotan...
Heti varastosta 42 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä
kpl
Tarvike starttipakkaus 2x5Ah + laturi - Työkaluakut ja -laturit - 0020104 - 1
Tarvike starttipakkaus 2x5Ah + laturi
Makita 18V LXT yhteensopiva
Tarvike starttipakkaus 2x5Ah + laturi Makita 18V LXT yhteensopiva. Sisältää: - 2kpl Tarvikeakku 5Ah - 1kpl Tarvikelaturi yhdelle akulle Tarvikeakku 5Ah Varaustilannäytöllä varustettu 5,0 Ah...
Heti varastosta 13 kpl
Robota Ohjainkisko 1400mm - Akkupyörösahat ja -käsisirkkelit - 0020747 - 1
Robota Ohjainkisko 1400mm - Akkupyörösahat ja -käsisirkkelit - 0020747 - 2
Robota
Robota Ohjainkisko 1400mm
700mm x 2kpl
(0)
Heti varastosta 12 kpl
CMT Pyörösahanterä 140x42Tx20mm - Pyörösahanterät sirkkeliin - 0020817 - 1
CMT Pyörösahanterä 140x42Tx20mm - Pyörösahanterät sirkkeliin - 0020817 - 2
CMT
CMT Pyörösahanterä 140x42Tx20mm
(0)
Heti omasta varastosta 1 kpl (Oulu)
Robota laturi DC-CH 18V - Työkaluakut ja -laturit - 0009859 - 1
Robota laturi DC-CH 18V - Työkaluakut ja -laturit - 0009859 - 2
Robota laturi DC-CH 18V
Vain Robotan omille akuille!
Robota pikalaturi Robotan 18 V akuille. Latauslaitteen latausteho 1.5A Latausajat: 2,0 Ah:n akku 90 minuuttia ja 4,0 Ah:n akku 160 minuuttia HUOM! Robotan laturilla voidaan ladata VAIN Robotan omia...